VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ

Dr. Şenay Eserdağ

Dr. Şenay Eserdağ

Cinsel Terapist İstanbul

Dr. Şenay Eserdağ İstanbul’da doğdu. İlköğretim ve liseyi İstanbul’da okuyarak, 2002 yılında burslu olarak kazandığı Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 2008 yılında dereceyle bitirdi. Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda (TUS) başarılı olarak Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ihtisasına başladı, aynı zamanda Hera Klinik’te vajinismus tedavileri konusunda çalıştı.

2012-2014 yılları arasında Mardin Kızıltepe Devlet hastanesinde uzman doktor olarak mecburi hizmetini tamamladı. Cinsel terapiler, tıbbi hipnoz ve regresyon hipnoterapileri konusunda çok sayıda eğitim ve sertifika aldı. 2011 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı eğitimi ve sertifikası aldı. 2013 yılında kurulan HERA Vajinismus Tedavi Derneği İstanbul Şubesi Başkanı oldu. Dr. Şenay Eserdağ Avrupa Cinsel Sağlık Topluluğu (ESSM) (European Society of Sexuel Medicine) tarafından verilen eğitimleri tamamladı ve girdiği sınavda başarılı olarak Cinsel Tıp Avrupa Board Diploması'na ('Fellow') sahip cinsel terapist ünvanını aldı.

2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversite’sinden Hipnoterapi eğitimleri alarak hipnoterapist ve yine 2018 yılında aynı üniversiteden Akupunktur tedavileri üzerine eğitimler alarak akupunkturist unvanlarına sahip oldu. 

Uz. Dr. Şenay Eserdağ halen İstanbul Nişantaşı’ndaki muayenehanesinde, eşi Jinekolog ve Cinsel Terapist Dr. Süleyman Eserdağ ile birlikte özellikle vajinismus tedavileri konusunda çalışmaktadır. 

İki çocuk annesi olan Dr. Şenay Eserdağ ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

İstanbul Hera Valikonağı Caddesi No:52/7 Nişantaşı - İSTANBUL

HASTA ÖYKÜLERİ
HASTA ÖYKÜLERİ
İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0850 303 2000