VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ

Vajinismus Tedavisi İçin Randevu

Vajinismus tedavisi için ilk ve en önemli adım problemin çözümünü geciktirmeden randevu almanızdır. Tedavi için İstanbul, İzmir ve Ankara’da kliniklerimizden randevu alabilirsiniz. Her üç merkezde de tedaviler birebir aynıdır. O yüzden sizin için en rahat ulaşılabilir olanını seçebilirsiniz.

Randevu için: Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından 0(530) 763 3400 numaralı ücretsiz destek, danışmanlık ve randevu hattımızı arayabilirsiniz. Tedaviler ile ilgili bilgi edinmek isteyen hastalarımız 0 (532) 452 0656 numaralı cep telefonundan direkt olarak Doç. Dr. Süleyman Eserdağ’ı da arayabilirler.

Randevu için önemli not!

Vajinismus tedavisine başlamak için randevu alan hastalarımızın kliniğimizde kaldığı süre boyunca adetsiz olmaları gerekmektedir. Tedavi süresinin ortalama olarak 3-5 gün arasında olacağını hesaba katarak, bu dönemin adet gününüze denk gelmemesine özen gösteriniz. Eğer tedavi sırasına adet olma olasılığınız varsa, lütfen bunu bize bildirin. Önerebileceğimiz bir ilaçla âdetiniz daha ileri bir tarihe ertelenebilir.  

Muayene ve vajinismus tedavileri için randevu saatleri: Hafta içi ve Cumartesi günleri: 09:00 - 18:00 saatleri arasındadır.

  • HERA (İSTANBUL) Doç. Dr. Süleyman Eserdağ ve Dr. Şenay Eserdağ: Valikonağı caddesi, No:52/7, Nişantaşı, İstanbul.
  • HERA (ANKARA) Op. Dr. Selver Kübra Akkaya: Tunus Caddesi No: 48/11, Kavaklıdere, Ankara.
  • HERA (İZMİR) Dr. Mazhar Eserdağ: Talatpaşa Bulvarı, Alsancak.
HASTA ÖYKÜLERİ
HASTA ÖYKÜLERİ
İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00