VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ

Vajinismus Tedavisi İçin Çareler

Vajinismus Tedavisi İçin Çareler

Bir bilinçdışı problemi olan vajinismus tedavisi için çareler ve kesin çözüm bilinçaltına yönelik cinsel terapilerden geçer.

Vajinismus tedavisi için çare olacak mucize içeren bir hap, iğne, ilaç, krem, serum, jel, şurup, fitil veya iksir YOKTUR.

Tek Seansta Vajinismus Tedavisi

Bazı vajinismus tedavisi uyguladığını ifade eden merkezlerdeki ‘Tek seansta vajinismus tedavisi, 15 dakikada vajinismusun üstesinden gelmeler, hipnoz ile bir seansta çözüm önerileri’ çiftlere çare değil, aslında tam tersi çözümsüzlük sunar.

“Mucize yalnızca kişinin kendi ellerindedir”. Vajinismus terapisti yalnızca destek verici ve yol göstericidir. Yani Nietzsche’nin de dediği gibi “Çaresizsiniz veya Çare Sizsiniz”.

Kızlık Zarının Alınması Vajinismus Tedavisinde Çare Olabilir mi?

Kızlık zarında gerçekten bir anatomik engel söz konusu ise bu tür cerrahi işlemler çok değerli olabilir. Ancak kızlık zarının alınması, kızlığın çıkartılması veya kesilmesi şeklindeki operasyonların çoğu gereksizdir.

Kızlık zarında herhangi bir sorun olmadığı halde, kızlığın kesilerek çıkartılması da vajinismus tedavisi için çare değil çözümsüzlük, umutsuzluk ve karamsarlıklara yol açar. Bu tür ameliyatlar sonrasında başarı oluşmazsa da çiftler için ayrı bir yıkım oluşmaktadır.

Maalesef günümüzde tıp dünyasının yeterince çare olamadığı bu sorunu aşamayan, yanlış merkezlerde zaman ve paralarını kaybeden pek çok çiftin son adresleri arasında şarlatan sahte hocalar ve din sömürücüleri bulunmaktadır. Bu tür büyü bozanlara, fal bakıcılara, cinci sahte hocalara başvuranlar arasında son derece eğitimli kişiler bile bulunmaktadır.

Vajinismusta Kesin Çözüm! Çare Yolları

Vajinismus tedavisi için kesin çözüm ve çare yolları, modern ve bilimsel tedavi yöntemler sayesinde mümkündür. Bu nedenle vajinismus tedavisine başlanılmadan önce doğru tedavi merkezinin seçilmesi son derece önemlidir. Bunun için de sorunu yaşayan hastaların cinsel tedavilerine başlamadan önce, özellikle internette detaylı bir araştırma yapmalarını önermekteyiz.

Soru Sor
HASTA ÖYKÜLERİ
HASTA ÖYKÜLERİ
İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00