VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ

Vajinismus Danışma ve İletişim

Vajinismus sorunu mutlaka profesyonel yardım alınması gereken bir sağlık sorunudur. Tedavi edilmeyen sorun bir çığ gibi büyüyerek çiftler arasında tartışmalara, öz güven eksilmesine ve pek çok maddi- manevi kayıplara neden olmaktadır.

Tarafımızca İstanbul, Ankara ve İzmir kliniklerimizde hastalarımıza hizmet verilmektedir. Uygulanan tüm tedaviler birebir aynıdır. O yüzden sizin için en uygun şehri tercih edebilirsiniz.

Vajinismus ve diğer cinsel sorunlar ile ilgili problemlerinizi bilimsel yöntemlerle ve kalıcı bir şekilde aşmak için zaman kaybetmeden iletişime geçmeniz önemlidir.

Vajinismus Danışma ve İletişim Bilgileri

Ücretsiz bir ön görüşme, danışmanlık ve randevu için 0(530) 763 3400 no’lu telefonumuzu arayabilir veya hiç çekinmeden 0(532) 452 06 56 no’lu cep telefonundan Jinekolog – Cinsel Terapist Doç. Dr. Süleyman Eserdağ ile direkt görüşebilirsiniz.

Probleminizi suleyman@eserdag.com mail adresine de yazabilirsiniz.En kısa zamanda dönülecektir.

Her türlü bilgi, iletişim ve danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Mail yoluyla veya telefonla soru sorarken açık ve net ifadeler kullanınız. Yaşadığınız yeri, evlilik süresini ve cep telefonunuzu yazmanız danışmanlık açısından avantaj sağlayacaktır.

HASTA ÖYKÜLERİ
HASTA ÖYKÜLERİ
İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00