VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - Osmaniye15.07.2020

Vajinismus Tedavi Merkezi

Vajinismus tedavisi için Osmaniye'den gelen hastamızın başarı hikayesi...

Sevgili Hera klinik, öncelikle size çok teşekkür eder çalışmalarınızın devamını dilerim.

Ben 2,5 yıllık evliyim. Ve bu evliliğim boyunca eşimle hiçbir cinsel ilişkiye giremedim. Eşimin bana dokunmasına izin vermedim. Çünkü canımın yanacağından çok korkuyordum. Her denememiz bir kabus gibiydi. Ben ne kadar bu işin üstesinden geleceğim desem de olmuyordu. Ve çok üzülüyordum psikolojik olarak çöküntüye uğramıştım. Hayata küsmüştüm, gülmeyi unutmuştum. Ta ki canımdan çok sevdiğim eşimin internetteki araştırmaları çözüm bulana kadar.

Evet ben, vajinismus hastasıydım. Ta ki sevgili doktorum Süleyman beyi tanıyana kadar. Tedavimin süreci çok hızlı ve kolaydı. Ben bu hastalığı tam 2 günde yendim.  Şaka gibi gelse de size bu gerçek. Doktorumun, azmimin, kararlılığımın, özgüvenimin ve de eşimin sayesinde yendim.

Kendine güven çok önemli. Hiçbir zaman pes etmedim. Ve şuan da eşimle birlikte mutlu bir balayına çıktık. Her şey yolunda. Artık biz de normal evli bir çiftiz. Doktordan çekinmeyin, canınızı acıtacak diye korkmayın. Çünkü tedavi tamamen ağrısız ve acısız. İlk gün bile geldiğiniz noktaya şaşıracaksınız. Artık üzülmek ağlamak yok. Ben iyileştim siz de iyileşeceksiniz. Buna emin olun.

Sevgili doktorum her şey için çooook teşekkür ederim. İyi ki sizi tanımışım. Bütün dualarım sizinle. Sizi asla unutmayacağım. Gözde hanım size de yardımlarınız ve güleryüzünüz için teşekkürler.

SİZİ ÇOOOK SEVİYORUM. MERYEM

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00