VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - Kıbrıs15.07.2020

Yurt Dışından Vajinismus Hastaları

Vajinismus tedavisi için Kıbrıs'dan gelen hastamızın başarı hikayesi...Merhaba,

9 aylık evliyim ve eşimle ilişkiye giremedim. Evlenmeden önce 5 yıllık bir birlikteliğimiz olmuştu, böyle bir sorunla karşılaşacağım hiç aklıma gelmemişti.

İlişkiye girmekten çok fazla korkmuyordum, fakat kanama olmasından korkuyordum. Bu da bilinçaltımı olumsuz yönde etkiledi. Evliliğimin ilk 3 ayında hiçbir problem yoktu, zamanla geçer diyorduk, fakat geçmedi iyice psikolojim bozulmaya başladı.

Eşim hep destek oluyordu ama yetmiyordu. Kendimi eksik hissetmeye başlamıştım. İnternetten araştırma yapmaya başladım, önce başka bir doktorla mailleştik, net üzerinden yardım önerdi, bu iş internetten hallolunur mu? Kafamda hep soru işaretleri vardı ya olmazsa? sonunda kararımı verdim ve randevu aldım.

Hera kliniğe ilk gittiğimde anladım ki ben bu işi burada çözeceğim. Doğru adresteyim. Çalışanların güler yüzleri, Süleyman beyin anlayışlı tavırları beni çok rahatlatmıştı.

Tedaviye başladık ve 3 seans sonra bütün korkularımdan kurtuldum. Sadece 3 günde bu işi nasıl çözülür demeyin. Kuş gibi hafiflemiştim, kendime güvenim gelmişti, eşim Ankara da olmadığı için egzersizlerime devam ettim. Ama biliyordum ki artık sorunum kalmamıştı. Eşim geldikten sonra hemen ilişkiyi denedik ve başardım. Mutluluğumu anlatmaya kelime bulamıyorum.

Lütfen başka yerde çare aramayın, 1 gün de çözeriz, netten çözeriz vs. gibi söylemlere inanmayın. En doğru adres Hera klinik.  Hiç vakit kaybetmeden randevunuzu alın ve Süleyman beye güvenin. Her şey den önce o bir jinekolog. Tedavi sonrasında da hep yanınızda olacaktır.

Süleyman bey size binlerce kez teşekkür ederim.  Bana bu mutluluğu yaşattığınız için, her şey için binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. Sağlıkla kalın.

KIBRIS dan Z.D

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00