VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - Uşak15.07.2020

Vajinismus Tedavi Merkezi

Vajinismus tedavisi için Uşak'tan gelen hastamızın başarı hikayesi... Değerli Doktorum Süleyman Beye

Gerçekten o kadar umutsuzdum ki, daha binadan girer girmez geri dönmeyi aynı anda düşünmedim değil…

Kendime hiç güvenmiyordum. Çünkü ilk psikolog deneyimimiz olumsuz sonuçlanmıştı. Bana çok komik gelse de Haydar Dümen’e dahi gitmeyi göze almıştım. İnternette araştırmadığım site, aramadığım konuşmadığım doktor kalmamıştı. Hepsinden de aldığım yanıtlara umutlar bağlamaya başlamıştım fakat hiç inandırıcı gelmiyordu. Taki Hera Klinik sitesinde Süleyman Beyden gelen yanıta kadar...

10 yıllık bekleyişten sonra Süleyman Beye gitmeye karar verdim. Çünki bir kadın sorunu olan Vajinismus’un bir kadından daha mükemmel ve net olarak tanımlayıp, bilgi veren tek kişiydi. Güven verici yanıtları ve bu rahatsızlıkla alakalı donanımlara sahip oluşu beni daha da rahatlattı ve inandırdı. Ben aylar sürecek bir tedaviden bahsederken, Süleyman Bey maksimum beş günde biteceğini söylemişti. İnanmadım aslında. Ama yaşayarak bana verdiği ev ödevlerini de yaparak bu süreyi üç güne indirdik. Şaka gibi 3 gün… Üstelik hiç can acıtmıyormuş, ne kadarda abartmışım. Süleyman Bey bana o kadar güven verdi ki ve kendime de bir o kadar güvenmeme, inanmama yardımcı oldu.

3 günde bu ileten kurtuldum. Ertesi gün evimde ilk ve gerçek anlamda cinsel deneyimimi yaşadım. Çok kolay oldu ve ilk işim arayıp haber vermek oldu. En az benim kadar sevindiler.

Süleyman Bey, bana gerçekten her konuda yardımcı oldunuz. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu konuyu da aşmak benim için imkansızdı ve sizin sayenizde bunu aştım.

Bu konuyu yaşayan insanların size bir an evvel ulaşmalarını temenni ediyorum. Eminim hayatları değişecektir.

Ayla hanıma selamlar, Kendinize iyi bakın, Her şey için milyonlarca kez teşekkür ederim size. Hoşçakalın. Size ulaşmayı başaran şanslı hastanız

G.E.

VAJINUSMUS KADER DEĞİLMİŞ YAŞAYARAK ÖĞRENDİM...

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00