VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - Van15.07.2020

Vajinismus Tedavi Merkezi

Vajinismus tedavisi için Van'dan gelen hastamızın başarı hikayesi...

28 yaşında 3,5 yıllık evli hayatında evliliğinden önce bir problem, sorun yaşamayacak kadar yaşadığını zanneden bir bayanım. Evlendikten sonra ise çok rahat çözebileceğini inandığım vajinismus problemimle ilgili gittiğim dr.lara sayesinde kendime, eşime, her şeye olan güvenimi kaybetmiş bir halde internette gezinirken Hera Klinik ile büyük bir şans eseri karşılaştım (iyi ki karşılaşmışım ve iyi ki bir de son olarak bunu deneyeyim cümlesini kendime ve eşime sarfetmişim)

Belki inanmıyacaksınız ama buraya ilk geldiğim gün elime bu dosyayı incelemem için verdiklerinde bu yazıları okurken (tıp dünyasına olan inancım o kadar sarsılmıştı ki) bu yazıların buradakiler tarafından hastalara, güven vermek için uyarlanmış olduğunu bile düşünmüştüm.

Şimdi o yazılara bir tanesini de kendim eklerken içimden gelerek ve okuyanı nasıl inandırabilirim düşüncesiyle ilk günki halime ve aklımdan geçenlere kendi kendime gülerek yazıyorum.

Bu kliniği ilk aradığımda ön planda tuttuğum tek şey ücretiydi. Çok zor şartlarda gelecektik ve her ne kadar eşimde bu problemimden muzdarip olmuş olsa da bu kadar para ödetmenin eşime çok büyük sıkıntılar yaratacağını düşünerek vazgeçmeyi bile düşündüm.

Ama 1 haftanın sonunda hissettiğim tek şey eşimle mutlu bir hayatımız olursa maddi açıdan her şey gelir geçer, ama bu sorun çözülmeseydi ve bunun sonucunda ayrılmak durumunda kalsaydık evimizdeki hiçbir şeyin değeri olmayacaktı. (Her ne kadar sevgili eşim o çok sevdiği arabasını satmış olsa da onun da çok daha mutlu olduğunu görebiliyorum)

İnanın şu anda sevgili doktorumun bu parayı son kuruşuna kadar hak ettiğinden emin olarak ayrılıyorum buradan.

Beklentimin yani bu klinikte beklentilerimin herkesten farklı olduğunu düşünüyorum, ama herkesin olduğu gibi benim de tek ihtiyacım güvendi. Ve bu güveni bana vermekle kalmayıp kendime olan güvenimi de bana kazandırdıkları için HERA KLİNİĞİ ekibine sonsuz teşekkürler.

Bu arada yazmadan geçemiyeceğim. 2.gün doktorumu çok kızdırdım çok kaba davranışlarda bulundum hatta o kadar dengesiz davranışlar sergiledim ki burada herkes benim için uğraşırken benim aklımda sadece bir an önce buradan kurtulup sigara içme isteği vardı. Buna rağmen Süleyman Beyin sonsuz sabrı ve hoşgörüsü sayesinde vazgeçmedim.

Bu süreç içerisinde her şey olabilir. Çok olumsuz her şey bitmiş gibi hiçbir şeyin sonu yok gibi gelebilir. Çok olumlu şeyler olabilir. Örn. terapi esnasında çok basit bir şeyde olsa başarmanın verdiği geçici mutluluk.

AMA EMİN OLUN Kİ SONU OLUMLU BİTECEK
ZAHİDE

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00