VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - Muş15.07.2020

Vajinismus Tedavisi

Vajinismus tedavisi için Muş'dan gelen hastamızın başarı hikayesi...

Sevgili Hera Klinik Ailesi

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, bunları yazarken çok mutluyum ve canı gönülden yazıyorum.

Sizden randevu almak için aradığımda tam 3yıllık evliydim bu 3 yıl içinde en ufak bir cinsel birleşmemiz olmamıştı. Eşimde benden üniversite mezunu olmamıza rağmen bu hastalığı uzman yardımı almadan kendimiz halledebileceğimiz gibi cahil bir düşünce içerisine girip bu kadar uzun bir süre kelimenin tam anlamıyla hayatı kendimize zehir ettik. Bu süre içinde bu hastalığı artık kabullenip bu şekilde hayatımızı devam ettirmeye başladık neredeyse.

Taaki aile içi huzursuzluklar artık iyice su yüzüne çıkana kadar. Çeşitli araştırmalar yaptık. Her gece reklam veren bu konuda kesinlikle uzman hekim olmayan ve hastalığı 1-1,5 günde çözdüğünü söyleyen ama telefon açıpta “Bana yüzde kaçlık garanti veriyorsunuz” diye sorduğumda hiçbir şekilde 0 diyemeyen çok kişiyle görüştüm.

Hatta süreç bittiğinde eğer halen ilişki olmazsa “netten terapilere devam edip evinizde bu sorunu halledeceğiz” gibi saçma konuşmalar bile yapanlar oldu. Bunların üzerine iyice umudum kırılmıştı. Taaki Süleyman Bey’le konuşana kadar. Size telefon edip görüştüğümde önce Aylanın (bu arada o kadar sıcak bir aile ortamı var ki Ayla Hanım diyemiyorum) daha sonra doktorumuz Süleyman Beyin sıcak konuşması ve doktorumuzun 0’lük başarı garantisi vermesi beni ve eşimi etkiledi.

Telefondayken bile doğru yeri aradığımdan emin olmuştum. Aslında içimden gelenleri yazmaya kalksam her halde 8-10nsayfa yazarım 23 Ağustos günü sabah Ankara ya doğru yola çıktığımızda HERA KLİNİGE girene kadar 6 saatlik yolculuk boyunca içimde koca bir ACABA vardı. Çünki biliyordum ki bir sefer başarısız olursak iş daha çok zorlayacak beklide imkansız olacaktı. HERA’ ya geldiğimizde ise önce o sıcak karşılama daha sonrada Süleyman Beyin konuşması sayesinde o “ACABA” koca bir “ÇOK ŞÜKÜR” e dönüştü ve bu iş oldu dedim.

Çok uzatmak istemiyorum. Tam söylendiği gibi 5.gün tam anlamıyla ilişkiye girdik. Şu an hiçbir problemimiz yok. Sanki 3 senelik evliliğimizde her gün ilişkiye girmişiz gibi normal bir normal bir cinsel hayatımız oldu. Ve şu an inanın neden 3 sene bekledik diye her gün kendimize kızıyoruz. Biz inanarak ve sizin sayenizde bu hastalığın üstesinden geldik. Eğer bu yazdıklarımı size başvuran hastalarınıza da okutursanız onlara da bu hastalığı yenmiş bir çift olarak bir tavsiyede bulunmak istiyoruz. Eğer HERA ‘ya başvurduysanız kesinlikle önyargılarınızı bırakın ve “ACABA” demeyin. Çünkü doğru adrestesiniz ve 5 gün sonra sizinde hayatınızda artık böyle bir hastalık olmayacak.

En kısa sürede sizi ziyaret etmek için tekrar Ankara’ya geleceğiz:”SÖZ” Sizi çok seviyoruz. Bu arada kartımı zarfın içine koyuyorum. Bu taraflara yolunuz düşerse mutlaka bekliyoruz. BİZ BİR AİLEYİZ.

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00