VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - Manisa15.07.2020

Vajinismus Tedavisi Için Çareler

Vajinismus tedavisi için Manisa'dan gelen hastamızın başarı hikayesi...

Merhaba, ben eşimle severek, isteyerek ve büyük bir aşk yaşayarak haziran 2010 da evlendik. Kulaktan dolma hikayelerle ve saçma sapan hurafelerle dolu ilk gece korkusu evliliğimde ki tek kabus oldu. Herkesin yaptığı bir şeyi yapamamak inanın beni deli ediyordu. Neden ben diye kendi kendimi yiyordum.

Bir jinekologa giderek sorunun bende olup olmadığını öğrenmek istedim. Kızlık zarımın çok kalın ve sert olduğunu öğrendim. Normal bir ilişkiyle çok acı çekeceğim ve psikolojimin buna elverişli olmadığı bana söylendi. Kızlık zarı problemi basit bir operasyonla ortadan kaldırıldı fakat sonuç yine aynıydı. Korkular, kasılmalar ve ilişkiye isteksizlik devam etti. Durum giderek benim için vahimleşiyordu.

İnternetten okuduğum bilgilerle artık vajinismus olduğumu kabul ettim. Bu benim için en büyük kazanım oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Op. Dr.  SÜLEYMAN ESERDAĞ’ın muayenehanesine 7 mart 2011 tarihinde gittim. Doktor bey ve ekibi benim kendime olan güvenimi yerine getirdi. Sadece 4 günde bu sorunu başarıyla atlatabildiğime onlar inandılar bu sayede bende kendime inandım. Eşimin bu konuda desteği en büyük artılarımdandı.

Geçen süre içinde eksik olmadığımı ve basit bir psikolojik rahatsızlık olduğunu söyleyip hep bana destek oldu. 8 mart 2011 de seanslara başladık ve ben vajinama bakmaktan bile korkan ben yaptıklarıma inanamadım. Gerçekten de sadece ama sadece beyinde ve akciğerlerde biten ufacık bir sorundu yaşadığım. 11 mart 2011 de seanslarımız bitti ve ben aynı gün başıma gelen en büyük sorun dediğim ama yanıldığım bu psikolojik savaşı yendim.

Gelelim en büyük sürprize bugün 30 mart 2011. eşim ve ben artık yalnız değiliz HAMİLEYİM. Bundan çok değil sadece 1 ay önce böyle bir şeyin hayalini bile kuramazken minicik bir gerçekle hayatım değişti. Sizlere tek tavsiyem biran bile şüphe etmeyin eğer nefes alabiliyorsanız yapabilirsiniz. Sadece inanın. İnandığınızda o mucize, mucize olmaktan çıkıyor. Her şey inanamayacağınız kadar kolay ; sonuçları inanamayacağınız kadar güzel.

Ufacık bir dokunuşla hayatımı mutlu kıldıkları için başta rabbime, eşime, Dr Süleyman beye ve ekibine sonsuz teşekkürler..

Hepinize sağlıklı, huzurlu ve umutlu günler diliyorum...

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00