VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - KONYA15.07.2020

Vajinismus Tedavi Merkezi

Vajinismus tedavisi için Konya'dan gelen hastamızın başarı hikayesi...

Sözlerime nasıl başlayacağımı inanınki hiç bilmiyorum. Ama kısa ve net olarak hayatımın ve evliliğimin en güzel günlerini yaşıyorum.

Bu kliniğe gelirken sıkıntımın son sınırındaydım, evleneli 4 yıl olmuştu. Fakat evliliğin gerekçesi olan o birlikteliği biz henüz yaşayamamıştık.

Çok mutsuz ve gerçekten çok ümitsizdim. Ümitlerimin tükendiği yaşama sevincimin bittiği anda Dr Süleyman Bey`in adresini ve telefonunu internetten buldum ve hemen görüşmeye geldik.
Kliniğe gelirken kalbim sanki yerinden çıkacaktı, mideme kramplar giriyordu. Heyecandan, ama kapıdan girer girmez ve Dr Süleyman Bey`e konuştuktan sonra çok rahatladım. Ben yıllardır vajinismus hastası olduğumu kendime yakıştıramıyordum. Ve zaman içinde hallolur diye düşünüyordum ve tedaviyi sürekli erteliyordum. Eşim çok anlayışlıydı. Beklide bu yüzden doktora gitmek istemiyordum. Ama içimdeki sıkıntı günden güne büyüyor biran olsun aklımdan çıkmıyordu. Sürekli ağlamak istiyor ve kimseyle görüşmek istemiyordum.

Özellikle de çocuğu olan arkadaşlarımla çünkü çocuk konusu benim için çok hassas bir konuydu. Daha biz o işi bile yapamamıştık, çocuğumuzun olması hayaldi. İyi ki Hera Kliniğine gelmişim iyi ki Dr Süleyman Bey`i ve Ayla hanımı tanımışım. Hayatta çözümsüz hiçbir şeyin olmadığını bu klinikte bir kez daha

Anladım. Üstelik vajinismus gibi bir sorunun çözümü düşündüğümden çok çok daha kolaymış. Ben tedaviye başladıktan o gün sonra vajinismus hastalığından kurtuldum. Hem de hiç zorlanmadan, inan ki çok kolay yıllarca bu sıkıntıyı çekmek daha zor, şimdi o yıllarıma yanıyorum.

Keşke bu kliniğe daha önce gelseymişim diyorum şimdi. Şimdi ise üzerinden 1 ay geçti artık ciddi anlamda çocuk bile düşünebiliyorum, çok mutluyum eşimi eskisinden daha da çok seviyorum. Benim bu mektubu okuyanlara söylemek istediğim tek şey var “lütfen ertelemeyin” ve doğru yer olan Hera kliniğe gelin, çünkü yanlış tedaviler bu işi daha da zorlaştırıyor ve başaramayacağım korkusuna dönüştürüyor. Ben Dr. Süleyman beye, Ayla

Hanıma çok teşekkür ediyorum. Onlar benim hayatımı değiştirdi. Binlerce teşekkürler çünkü teşekkür sözcüğü bile minnettarlığımı anlatmaya az gelir.
Kadın Doğum Hemşiresi

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00