VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - K.MARAŞ15.07.2020

Çevremde bir çok kişinin durumumla ilgili bilgisi olmadığı için ismimi yayınlamadan mesajımı sayfalarınızda yayınlayabilirsiniz.

Öncelikli olarak telefonda vermiş olduğunuz güven için teşekkür ederim, telefonda almış olduğum güvenle Ankara’ya gelmeye karar verdik. Eşimin sağlık konusunda oldukça pimpirikli olduğunu söyleyebilirim, sizinle telefonla konuştuktan sonra kendisi de ikna olmuştu. Çok büyük bir korku ile kliniğe geldim ancak korkulacak bir şey olmadığını tedavi sürecinde özellikle de tedavi bittikten sonra anladım.

Evlendiğim ilk aylarda bir çok deneme gerçekleştirdik ancak korkudan olmuyor geçer diye 3 ay boyunca hep erteledik, daha sonrasında olayın bizden çıktığını ve bir uzmandan destek almamız gerektiğini ön gördük. İstanbul’da bir Devlet Hastanesinden ve alanında oldukça uzman olan özel bir terapistten destek aldım belirli bir aşamaya kadar geldim ancak sonuca maalesef ulaşamadım ta ki size gelene kadar.

1,5 yıllık evliyim çok geç kaldığımı düşünüyordum ancak klinikte 4 yıllık, 8 yıllık evliler ile karşılaşınca çok geç olmadığını anladım ama keşke evliliğim ilk aylarında bulabilseydim sizi. Gitmiş olduğum terapist ve jinekolog ile iletişime geçerek sizin sayenizde çözdüğüm bilgisini verdim, bunu sosyal bir sorumluluk olarak görüyorum. Bu sorunu yaşayan kimse gerçekten gözünde büyütmesin, tedavi sürecinde inişler çıkışlar olabiliyor ancak sonuç kesinlikle alınıyor umudumu kestiğim anda başardığımı gördüm, bu süreç içerisinde Size, Esra Hanım’a, Ayla Hanım’a, Kurtuluş Hanım’a, Safinaz Hanım’a, bize sürekli çay servisi yapan ablamıza ve sabırla benim yanımda olan eşime teşekkür ediyorum.

Samimiyetiniz için tekrar teşekkürler,

Sevgiler, selamlar...

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00