VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - ALMANYA15.07.2020

Yurt Dışından Vajinismus Hastaları

Mayıs 2013'te eşimle severek evlendik. Düğün, ev, gelinlik vs. her şey istediğim gibiydi. Önceden de ilk geceyle ilgili korkularım vardı ama yine de başıma geleceğini düşünmek istemiyordum. İlk gece eve geldik ve ben sürekli yatak odasına geçme isini ertelemeye çalıştım kahveler içildi vs. Sonunda o an gelmişti, ben çok tedirgindim 1-2 deneme yapıldı ama benim canim çok acıyordu ve ağlaya ağlaya banyoya gidiyordum hep.

Esim bana sinirle "yapacak mıyız yapmayacak mıyız?" diye sordu ve ben kendimi o an yapayalnız çaresiz bitik şekilde hissettim. Bu işi çözeli 1 sene olmasına rağmen hala o sözleri aklıma gelince ona çok kırılıyorum. Dişimi sıktım ve zorla o gece beraber olduk ve o son geceydi. Bir daha asla yanıma yaklaştırmak istemedim.

Balayına çıktık ertesi gün. İçinde jakuzi olan tamamen romantik detaylarla dizayn edilmiş bir odada kaldık. O balayı bana cehennem gibi geldi. Her gece beni biri boğuyormuş gibi uyandım çünkü hiç tahmin etmediğim gibi gelişmişti her şey. Evlendiğime bin pişman olmuştum, gizli gizli ağlayıp durdum. Aylar geçti hiçbir düzelme yok denemeler yapılıyor ama olmuyor. Bu sırada tabiki kavgalar bağrış çağırışlar. Bu konuyla ilgisi bile olmayan en ufak şeylerden kavga etmeye başladık. Sonra araştırmaya başladım nasıl çözebilirim diye. Birkaç tedavi yapan yer buldum ama bu yerler çok aklıma yatmadı, uzun sureli tedavilerden bahsediliyordu.

Sonra Almanya’da gittiğim bir kadın doğum doktoru Süleyman Beyi önerdi. Bir hastasının orada tedaviden sonuç aldığını söylemiş. Başka yerlere gereksiz yere para ödemektense bu isi en iyi yapan kişiye gidip tek seferde bitirmeye karar verdim. Eşim de destek oldu bu kararıma. Randevu aldım ama açıkçası hala tedirgindim kendime hiç güvenim yoktu başaracağıma dair. Hatta seanslarda çok ağladığımı biliyorum ya yapamazsam diye. Sonuç ileri seviye vajinismus teşhisi konmasına rağmen 2 günde yendim. Kendime güvenim geldi, evliliğimde kavgalar bitti, evimize mutluluk huzur geldi. Teşekkür ederim bütün ekibe.

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00