facebook

Vajinismus tedavisi için Rize'den gelen hastamızın başarı hikayesi...

Merhaba Süleyman Bey,

Öncelikle size çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Verdiğiniz bilgiler ve güvenle

ilişkimizin, evliliğimizin eksik yanını tamamlamış olduk. Asla yapamayacağımı ve hayatımızın bundan sonrasının böyle geçeceğini düşünmeye başlamıştım. Her geçen gün ümitsizliğim artıyordu ta ki kliniğinize gelene kadar.

Eşimle birbirimizi severek 1,5 yıl önce evlendik. Başlarda sorunumuzun Vajinismus olduğunu düşünmüyordum. Açıkçası ne olduğunu da tam olarak bilmiyordum. Hep erteledik, erteledik….
Ama günler, haftalar aylar geçmişti ve bizim sorunumuz gerçekten iyice can sıkıcı olmaya başlamıştı. Artık hiç denemiyorduk bile zaten olmayacaktı. Doğal olarak cinselliğe karşı soğukluk başlamıştı. Birbirimizi çok sevmemize rağmen hep bir şeyler yarım kalıyordu.

Eşimin bana “yanımda sen olduktan sonra ben bu şekilde de yaşarım” demesi beni iyice üzüyordu. Ve araştırmaya başladım. İnternetten Süleyman Bey`e rastladım. İyi ki de rastlamışım. Kliniğe gittiğimizde yaptığımız konuşmalar ve Süleyman Bey’in güven veren tavrıyla bu işin kesin çözüleceğini bilmek bizi çok mutlu etti. Ve öyle de oldu, 4 günlük bir tedavinin ardından olmuştu. Aylardır neden beklemiştik? Çok sevindik, çok mutlu olduk. Ayrıca çok da şanslıydık hiçbir tedaviye başlamadan, zaman ve para kaybı yapmadan Süleyman Bey`i bulmuştuk. Vajinismus sizi bitirmeden, siz onu bitirin!

HER ŞEY İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER……
( MEHTAP)

Başarı Hikayesi – Rize