VajinismusVAJİNİSMUSErtelemeyin, ÖzgürleşinBAŞARI ÖYKÜLERİMENÜ
Başarı Öyküleri

Vajinismus Başarı Hikayesi - Eskişehir15.07.2020

Vajinismus Tedavi Merkezi

Vajinismus tedavisi için Eskişehir'den gelen hastamızın başarı hikayesi...

Sevgili kardeşim,

Kimseyle paylaşılamayan yıllarca sebep olan bir hastalık vajinismus işte bu yüzden, bu defteri okurken insan başkaları da varmış diye düşünüp bundan bile mutlu oluyor. Ben de sadece altı gün önce okuyordum aynı defteri hatta gözlerimden akan yaşları da gizli gizli silmeye çalışıyor v e acaba bende yazabilecek miyim böyle bir mektup diye düşünüyordum. Ve anladım ki hepimiz yaşıyoruz aynı duyguları ve gördüğün gibi hepimiz yazıyoruz aynı mektupları.

Beş yıl boyunca okadar çok yıprattım ki kendimi. Özellikle son iki yıl kâbus gibi geçti. Elbette ki çocuk yok mu? Soruları bunalttı. En çok çocuk sahibi arkadaşlarımla görüşmeyi bile kestim. Tabi kimseye anlatamadım. Bu büyük bir sır (!).

Ama bir sır;) daha var elbette. Ankara’ya 5 günlüğüne gelirken, herkese başka yalanlar söyledik;) o insanlar bir karşılaşsa  inancımız tam bir şekilde çıktık yola, mutlu mesut. Çünkü dönüşte her şey bambaşka olacaktı, yürekten inandık. Utanarak başladığımız ev ödevleri bizi kahkahalara boğdu. Utanırım sanıyordum ama çok eğlendim. Bu ödevler hiç olmadığı kadar yakınlaştırdı bizi birbirimize.

Sevgili kardeşim, şu an bunları okuyorsan, öyleyse bitmiş say tedavini. Benim için bile üç gün sürdü, inanılır gibi değil. Şehir dışından geldiysen Ankara’nın tadını çıkar. Tedavinin bitip eve döndüğünde seni bekleyen yeni hayatın hayalini kur. Her şey göz açık kapatıncaya kadar geçecek…

Haydi gülümse,,,, gülümse,,, gülümse..:)

Doktoruma ve asistanlarına çok teşekkür ederim.

İLETİŞİM ve RANDEVU
Merkezimiz HakkındaVajinismusErtelemeyin, Özgürleşin
0530 763 34 00