facebook

Vajinismus tedavisi için Kars'dan gelen hastamızın başarı hikayesi...

Merhaba ben Neslihan 25 yaşındayım. 4 gün önce Kars’tan derdimize derman aramak için geldik Hera’ya. O uzun yol boyunca dua ettim, bu yolların sonu hayır olsun diye, öyle de oldu. Doktorum Süleyman Eserdağ’ın benim gibi vajinismus sorunu yaşayan evliliği bitmek üzere olan ve yaşama sevinci kalmayanlara uzattığı eli tuttum. Sadece 3 gün süren ama her dakikasında beynimde ki tabuların yıkıldığı kendime güvenimin arttığı tedavim muhteşemdi.

Eşimle 2 yıl önce evlendik. Tedaviye başladığımız gün evlilik yıldönümümüzdü. İki yıl boyunca birbirimizi çok hırpaladık. Tedavi son şansımızdı. Daha önce gittiğimiz tüm kapılardan elimiz boş dönmüştük. Başka bir şansımız daha yoktu. Biz bu şansımızı Süleyman beyden yana kullandık. Bence evlilik kararımızdan sonra verdiğimiz en süper karardı. Artık kendime çok ama çok güveniyorum. Kimse bana kusurluymuşum gibi bakamayacak. Sevgili doktorum Süleyman bey ve tüm Hera klinik çalışanları size çok ama çok teşekkür ederim. Şuan bu kağıda yazdığım teşekkür o kadar basit geliyor ki ne yazsam minnettarlığımın yanında sönük kalır.

Bu mektubu şuan kim okuyorsa ve bu sorunla karşı karşıyaysa lütfen zaman kaybetmesin tedaviye karar versin, korkmasın ve güvensin. Yapmanız gereken sadece bu. Çok şeker bir doktorunuz olacak ve sizinle çok iyi ilgilenecekler. Sonuç her zaman ki gibi mutluluk, başarı ve kurtuluş olacak. Umarım herkes vajinismustan kurtulma kararı alır. Zaten doğru adresi seçtikten sonra kurtulacaksınız.

Sayın doktorum, Gözde ve Ayla hanım güler yüzünüzden ve sabrınızdan dolayı Allah razı olsun. Rabbim size sağlık ve güç versin. Çünkü elini tutacağınız daha birçok kişi var.

Kendinize iyi bakın.
Neslihan  05. 08. 2010

Vajinismus Başarı Hikayesi – Kars