facebook

Vajinismus tedavisi için Almanya'dan gelen hastamızın başarı hikayesi...

Merhaba,
adım Yasemin, 21 yaşındayım ve Almanya’da yaşıyorum. iki senedir evliyim ve bu iki sene boyunca eşimle ilişkiye giremedim. Evliliğimizin ilk senesi bu problemi kafamıza takmadık fakat daha sonra yavaş yavaş bu problem bizi mutsuz etmeye başlamıştı.

Sebepsiz yere kavga ederdik. Kavgalarımızın asıl nedeninin vajinismus olduğunun farkındaydık. Internet’te tedavisi için araştırmalar yaparken tarafımızca rastladım. 100% iyileşme garantisi veriyorlardı ve bende buna inanmak istedim. Evet kendimi buna inandırmaya çalıştım. Binlerce kadın kurtulmuştu bu problemden bi sen mi yapamicaksın diyordım kendime. Yinede içimde kocaman bir korku vardı. Bütün bu korkularım nedensizmiş, iki sene boşuna yaşamışım bu vajinismusla.

Buraya ilk geldiğimde bana bu dosyayı verdiler, beklerken okumam için. Mektupları okurken çok duygulandım ve korkularım az da olsa azalmıştı. Tedavim 4 gün sürdü ve her gün kocaman bir gülücükle çıktım burdan. İlk sean sonrasında bütün korkularım kaybolmuştu ve o gün kendime güvenim arttı. Bu işi başarıcam dedim. İlk önce kendime ve sonra Süleyman Bey’e be çalışanlarına güvendim ve bu işi kolaylıkla başardım. Sizlerde güvenin kendinize, korkmayın çünkü korkulacak hiç birşey yok. Ben başardım ve bunu siz de başaracaksınız inanın bana. Süleyman Bey’e ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Hepsi çok tatlı insanlar çok sevdim onları. İyiki varsınız, Allah sizlerden razı olsun, umarım herzaman herşey gönlünüzce olur. Sizlere sonsuz teşekkür ederim.

Saygılarımla

Yasemin

21.01.2012

Vajinismus Başarı Hikayesi - Almanya